שירותי ליווי

סקס לוהט

הלו ליידיז אנד ג'נטלמנס,

קוראים לי אודי, וזהו סיפורו של גבר על שירותי ליווי. במסגרת שירותי ליווי שקיבלתי, היא קשרה את ידיי לראש המיטה ואז זזה במורד גופי אל הקרסוליים. מאבטחת את הקרסוליים שלי לקצה המיטה. היא קמה והתפעלה מעבודת ידה מחייכת כל הזמן. ואז היא הניחה לי כרית מתחת לראשי והרימה אותה קצת. "אה, עוד משהו" היא אמרה, והוציאה כיסוי עיניים כשהיא מסבירה לי שאם אני אוכלת כוס טובה זה צריך להיות טבע שני עבורי. לא הייתי במצב לסרב אז לא אמרתי כלום כשהיא החליקה את כיסוי העיניים. שמעתי אותה מתפשטת, כשכל פריט לבוש ירד היא רצה פנימה למעלה ולמטה על גופי והקניטה אותי לפני שהשליכה אותו הצידה. סוף סוף הרגשתי שהתחתונים שלה נוגעים בעור שלי אז ידעתי שאני לא צריך לחכות עוד הרבה זמן. הרגשתי אותה קמה על המיטה על חזי. שמעתי את הפקודה שלה, "תוציא את הלשון", אז עשיתי והרגשתי משהו קשה אבל ספוגי, זה לא נראה כמו כוס אז הלשון שלי הייתה קצת מבולבלת. כשהלשון שלי התנועעה בניסיון להבין במה היא נוגעת, היא הורידה את כיסוי העיניים שלי.

"מה לעזאזל!", אמרתי כשמשכתי את הלשון שלי בחזרה לתוך הפה שלי, על פי היה הזין הענק והקשה הזה מחובר ללאנה. זה לא היה רצועה, הבחורה הזו הייתה שמלה! צוחקת כשהיא אמרה לי, "כלבת התור שלי! תפתחי את הפה ותתחילי למצוץ!" לא אמרתי כלום כדי לא לפתוח את הפה וחשבתי איך אצא מהבלגן הזה. היא התחילה להטיח את הזין הקשה שלה על הפנים שלי ואמרה לי לפתוח את הפה. היא צבטה את האף שלי ואמרה לי לצאת. לא הייתי טיפש, כששיניים חשוקות פתחתי את שפתיי וכדי לנשום דרך השיניים. "תקשיבי פה כלבה, את הולכת למצוץ את הכוס שלי ואני הולך לאהוב את זה, לא אכפת לי אם את אוהבת את זה אבל את יכולה לנסות ליהנות אם את רוצה." לפתע ידה סטרה בפניי ובזמן שצעקתי היא דחפה חצי מהזין שלה לתוך הפה שלי. "את נושכת אותה כלבה ואני אזיין אותך בחבורה בשלושת הימים הקרובים!"

השלמתי עם ההשפלה הזו והתחלתי לינוק. עד מהרה יצאו מפיה אותן מילים שאמרתי קודם, וקראו לי זונה כשדמעות זולגות על צד הפנים שלי הן מהחנק והן מההשפלה. היא תפסה את החלק האחורי של ראשי ומשכה אותו בחוזקה לתוך המפשעה שלה ומכריחה את הזין שלה לתוך הגרון שלי. לבסוף היא שלפה מהפה שלי וירדה מהמיטה והשאירה אותי שם מתנשף באוויר. היא שלפה משהו מהמגירה שלה אבל לא יכולתי לראות מה זה. היא טיפסה חזרה על המיטה על חזי אך פונה לכיוון רגלי. היא הביטה מעבר לכתפה ומטה לעברי ואמרה, "אני רוצה שתלקק לי את התחת ממש טוב, תרטיב אותו יפה ורטוב. אני אוהבת את זה יפה ורטוב כשמזדיין." ובכן, למרות שזה לא מה שחיפשתי, תמיד נהניתי להזדיין אז חשבתי שלפחות זה ישתפר. בזמן שליקקתי את התחת שלה היא התכופפה והתחילה לשחק שוב עם הזין והתחת שלי. משכתי את פיה מהזין שלי שמעתי אותה אומרת, "ובכן, מכיוון שאתה בתול אני אתן לך קצת הקלה לפני שנתחיל לעניינים." הרגשתי את האצבעות שלה נשלפות ואז הרגשתי אותה דוחפת חפץ חלק מעוגל לתוך התחת שלי, זה הרגיש רירי אז חשבתי שהיא סיכה אותו קודם, ועל כך הייתי אסיר תודה.

"עכשיו יש לך תקע בתחת כדי למתוח אותך קצת", היא אמרה לי.

לא שאלתי למה צריך למתוח אותי וידעתי שגם אני לא רוצה לדעת. אחר כך היא התיישבה וזזה אחורה אז עכשיו היא הייתה מעל הראש שלי והסתכלה עליי מלמעלה. היא לקחה את הכרית שהייתה מתחת לראשי והניחה אותה מתחת לכתפי והטה את ראשי לאחור. זה לא נראה טוב וחששתי מהגרוע יותר. איך שהראש שלי היה ממוקם היא זריקה ישר בגרון שלי ובדיוק כפי שחששתי היא ניצלה את זה. היא נכנסה ויוצאת מהפה שלי ואמרה לי שאני שואב זין מלידה. מדי פעם מתכופפת כשהזין שלה עדיין בפה שלי ומושטת יד כדי לנענע את התחת שלי בתחת. אחרי זמן מה היא השתעממה לזיין את הפה שלי. "ובכן מותק הגיע הזמן שאקפיץ את הדובדבן שלך."…

אולי גם תאהב...